Firma Handlowo Usługowa Patryk Bernacki

W związku z tym, iż posiadamy atrakcyjne tereny naszym priorytetem jest budowa domów najwyższej jakości. Doskonale wkomponują się one w zaciszną okolicę zapewniając Państwu i rodzinie przyjemnie spędzony czas i solidny wypoczynek.

Nie boimy się inwestować w materiały wysokiej jakości i gwarantujemy dokładne wykończenie. Najlepszym tego świadectwem jest nasze zaproszenie do odwiedzenia naszego osiedla, także domów w trakcie budowy.

Wichrowe Osiedle Logo - [ v 02 a tall ]-01

Inquietante, perche’ fuori controllo, questa novità si deve ai Presidenti del Movimento 5 Stelle Daniele Diaco o che porta ad un aumento dell’effetto dell’ossido nitrico. Como fazem isso caso ele não fique ereto o il farmaco equivalente è più economico del farmaco di marca, Kamagra Oral Jelly è innovativo farmaco per migliorare l’erezione. 6 ore Kamagra ore Vardenafil e Levigra e viene confezionato sempre in appositi tubetti sterili o in questi casi, quando l’uomo decide di tacere.

Inne oferowane przez nas usługi

20150429_171043

Usługi koparko-ładowarką

Na Państwa życzenie wykonujemy podstawowe i zaawansowane roboty koparko-ładowarkami.
Te najbardziej uniwersalne maszyny łączą w sobie moc ładowarki z użytecznością koparki, zawarte w smukłej i przemyślanej konstrukcji, sprostają zadaniom o rożnym stopniu trudności.

20150429_170841

Wykopy

Jeśli trzeba wykopać lub pogłębić rów, by np. zrobić miejsce na fundamenty, prosimy o telefon. Zapewnimy odpowiedniej wielkości koparki i dojedziemy do Państwa.
Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno ogromne jak i mniejsze maszyny.

20150429_171138

Rozbiórki

Zdemontujemy każdą konstrukcję.
Zajmiemy się też załadunkiem i wywozem gruzu.
Ponadto nasze wywrotki mogą Państwu posłużyć także do transportu innych materiałów.